Podziękowania


Szanowni Państwo,

w imieniu Grupy Historycznej „Zgrupowanie Radosław” chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom niedzielnej inscenizacji Wola 44, która odbyła się 9 sierpnia 2015 roku.

Tegoroczna inscenizacja była dla nas przedsięwzięciem o ogromnym znaczeniu. Zależało nam na jak najwierniejszym przedstawieniu realiów życia okupacyjnego i przede wszystkim tragicznych losów Polaków na Woli, w trakcie Powstania Warszawskiego. To właśnie ludności cywilnej, wymordowanej w pierwszych dniach sierpnia 1944 roku, staraliśmy się oddać szczególny hołd. Od niedzieli dochodzą do nas słowa podziękowania i wdzięczności za zorganizowanie wydarzenia, które dla wielu warszawiaków (i nie tylko) było przeżyciem niezwykle emocjonalnym. Wierzymy, że dzięki tym działaniom pamięć o ofiarach wydarzeń z sierpnia 1944 nie przeminie.

W tym miejscu należą się słowa uznania dla wszystkich uczestników inscenizacji: zarówno pojedynczych osób, jak i całych grup rekonstrukcyjnych – za ciężką pracę w niesprzyjających warunkach pogodowych, za wytrwałość pomimo olbrzymiego stresu i napięcia, za cierpliwość i zaangażowanie. W imieniu wszystkich członków Grupy - serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie i pomoc. Mamy również nadzieję na kolejną, owocną współpracę przy następnych projektach. Każde takie wydarzenie, pozwala nam zdobywać ważne doświadczenia organizacyjne i wierzymy, że razem nauczymy się tej współpracy.

Jednocześnie, składamy serdeczne podziękowanie ze wszelkie wsparcie przy organizacji tego projektu, wszystkim sponsorom i darczyńcom, bez których te wydarzenie nie mogłoby mieć miejsca. Dziękujemy.

Galeria: http://www.radoslaw44.pl/galerie/inscenizacja-wola-44-09082015

Zapraszamy również do obejrzenia innych relacji: między innymi:
http://fotogrzech.blogspot.com/2015/08/wola-1944.html
https://picasaweb.google.com/115815755583736591158/InscenizacjaWola1944
https://www.facebook.com/tomasz.jablonski.photo/media_set?set=a.16348767...
https://www.youtube.com/watch?v=4CnAju88hys

Ostatnie galerie